patrik-kincl-main.jpg

BIOGRAFIE

ÚVOD   »   BIOGRAFIE

BLAB4373_edited.jpg

O MNĚ

  • Jmenuji se Patrik Kincl, jsem MMA zápasník a jsem nejlepší česká welterová váha. Trenérsky a zápasnicky působím v klubu All Sport Academy v Hradci Králové, který patří svým přístupem a výsledky mezi českou špičku.

​​

  • Bojovým sportům se věnuji takřka celý život. Od 5ti let jsem začínal pohybovou přípravu v místním Judo oddíle, kde jsem vydržel zhruba do svých 12ti let. Pak jsem žíněnku na nějaký čas vyměnil za chodník (skateboarding) a sjezdovku (snowboarding), tedy za sporty, které jsou zdánlivě mimo MMA. Opak je pravdou. Naučil jsem se, že pokud opravdu něco chci, musím si to vydřít a tvrdě vytrénovat. Naučil jsem se, že každá chyba hodně bolí. Naučil jsem se, že pokud si nebudu věřit nebo o sobě budu pochybovat, bude to ještě horší. 

  

  • Co Vám ale skateboarding nedá je opravdová disciplína. Takže po nějakém čase jsem opět začal pokukovat po změně a našel si oddíl boxu, který mě skvěle otestoval doslova hodem do vody. První trénink, první sparring a první pocit beznaděje, kterého jsem se první rok marně snažil zbavit. Raději jsem si na ten pocit zvykl, než s tím do nekonečna bojovat.

​​

  • Po nějaké chvíli jsem začal přemýšlet co dál a tak jsem dostal k MMA, kde mi vše začlo od začátku, jen s tím pocitem beznaděje jsme už byli dobří přátelé. 

​​

  • V roce 2007 jsem měl svůj první zápas, kde se mi podařilo zvítězit. O rok později jsem poprvé vyrazil do zahraničí, kde jsem bodově padl, ale o měsíc později jsem si tam zase udělal radost. Byla to doba, kde se nepřemýšlelo o statistikách a soupeř o dvě třídy lepší byl brán jako výzva a odmítnutí jako slabost. Jsem rád, že dnes mohu svým svěřencům poradit, co smysl má a co ne. V mé době takhle skvělí trenéři po našich klubech nechodili. =D

​​

  • Současnost: V MMA mám stále velké cíle. Jak zápasnicky, tak trenérsky. Chtěl bych mít stále plnou tělocvičnu sportovců a pomoci jim se rozvíjet profesionálně, amatérsky, koníčkově či lidsky. Budu rád, když u toho budete se mnou! 

#iamwithkincl #kinclarmy

backg.jpg

TŘÍDA

Welter

backg.jpg

RECORD

24-10-1

backg.jpg

VÝŠKA

180 CM

backg.jpg

VÁHA

77 KG

POSLEDNÍCH 10 VÝSLEDKŮ

VÝSLEDEK

SOUPEŘ

EVENT

METODA

PROHRA

Roberto Soldic

Sep / 04 / 2021

KSW 63 - Crime Of The Century

TKO (Punches)

VÝHRA

Tomasz Romanowski

Jun / 05 / 2021

KSW 61 - To Fight or Not To Fight

TKO (Punches)

VÝHRA

Tomasz Drwal

Dec / 19 / 2020

KSW 57 - De Fries vs. Kita

KO (Punches)

VÝHRA

Mattia Schiavolin

Jun / 27 / 2019

PFN - Prague Fight

Night

Decision (Unanimous)

VÝHRA

Petr Ondrus

Dec / 27 / 2018

XFN 15 - X Fight Nights 15

Submission (Rear-Naked Choke)

VÝHRA

Alexander Dolotenko

Nov / 10 / 2018

XFN 13 - X Fight Nights 13

TKO (Punches)

PROHRA

Karlos Vemola

Jun / 28 / 2018

XFN 11 - Back to the O2 Arena

Decision

VÝHRA

Vitor Nobrega

Dec / 07 / 2017

XFN 6 - X Fight

Nights 6

TKO (Punches)

VÝHRA

Mohamed Sayah

Oct / 21 / 2017

XFN 5 - X Fight

 Nights 5

Decision (Unanimous)

VÝHRA

Igor Fernandes

Jul / 01 / 2017

ACB 63 - Celinski vs. Magalhaes

KO (Head Kick and Punches)

GALERIE