BIOGRAFIE

ROZHODNUTÍ (22%)

Patrik Kincl

Datum narození: 21.červenec, 1989

Věk: 30 Let 

 

Místo narození:

Česká republika

Hradec Králové

patrikkincl.jpg
patrikkincll.jpg
5290456_.jpg

Sídlo:

Hlavní město Praha

Profesionálních zápasů: 32

Výška: 180,34 CM.

VÝHRY:

SUBMISE (26%)

  6
  5

Organizace:

Třída: Weltrová váha

23

KO/TKO (48%)

 10 

 OSTATNÍ (4%)

  1

SUBMISE (22%)

KO/TKO (11%)

2

PROHRY:

Váha: 77,11 KG.

9
1

ROZHODNUTÍ (67%)

O MNĚ
6

 OSTATNÍ (0%)

0
klecmma.jpg
ksw_logo.png
  • Jmenuji se Patrik Kincl, jsem MMA zápasník a jsem nejlepší česká welterová váha. Trenérsky a zápasnicky působím v klubu All Sport Academy v Hradci Králové, který patří svým přístupem a výsledky mezi českou špičku.

  • Bojovým sportům se věnuji takřka celý život. Od 5ti let jsem začínal pohybovou přípravu v místním Judo oddíle, kde jsem vydržel zhruba do svých 12ti let. Pak jsem žíněnku na nějaký čas vyměnil za chodník (skateboarding) a sjezdovku (snowboarding), tedy za sporty, které jsou zdánlivě mimo MMA. Opak je pravdou. Naučil jsem se, že pokud opravdu něco chci, musím si to vydřít a tvrdě vytrénovat. Naučil jsem se, že každá chyba hodně bolí. Naučil jsem se, že pokud si nebudu věřit nebo o sobě budu pochybovat, bude to ještě horší. 

  

  • Co Vám ale skateboarding nedá je opravdová disciplína. Takže po nějakém čase jsem opět začal pokukovat po změně a našel si oddíl boxu, který mě skvěle otestoval doslova hodem do vody. První trénink, první sparring a první pocit beznaděje, kterého jsem se první rok marně snažil zbavit. Raději jsem si na ten pocit zvykl, než s tím do nekonečna bojovat.

  • Po nějaké chvíli jsem začal přemýšlet co dál a tak jsem dostal k MMA, kde mi vše začlo od začátku, jen s tím pocitem beznaděje jsme už byli dobří přátelé. 

  • V roce 2007 jsem měl svůj první zápas, kde se mi podařilo zvítězit. O rok později jsem poprvé vyrazil do zahraničí, kde jsem bodově padl, ale o měsíc později jsem si tam zase udělal radost. Byla to doba, kde se nepřemýšlelo o statistikách a soupeř o dvě třídy lepší byl brán jako výzva a odmítnutí jako slabost. Jsem rád, že dnes mohu svým svěřencům poradit, co smysl má a co ne. V mé době takhle skvělí trenéři po našich klubech nechodili. =D

  • Současnost: V MMA mám stále velké cíle. Jak zápasnicky, tak trenérsky. Chtěl bych mít stále plnou tělocvičnu sportovců a pomoci jim se rozvíjet profesionálně, amatérsky, koníčkově či lidsky. Budu rád, když u toho budete se mnou! 

  • #iamwithkincl    

    PROFESIONÁLNÍ ZÁPASOVÁ HISTORIE (SHERDOG)

   VÝSLEDEK    SOUPEŘ                         EVENT                    METODA/UKONČENÍ            KOLO   ČAS

 

 

 

Zdrojhttps://www.sherdog.com/fighter/Patrik-Kincl-27549

                           

kincl-updated-sherdog.jpg